E-biblioteki – wypożyczalnie książek online

 

„Biblioteki, które nam zaufały”Jedną z naszych usług jest tworzenie kompletnych i bardzo funkcjonalnych e-bibliotek. Nasze systemy internetowe umożliwiają gromadzenie oraz dystrybucję różnego typu publikacji drogą online. To znakomite udogodnienie nie tylko dla czytelników, ale także dla pracowników bibliotek.

Każda e-biblioteka, którą tworzymy, oparta jest o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące niezawodność. Dzięki zaimplementowanej w systemie inteligentnej wyszukiwarce powstaje bardzo praktyczna wypożyczalnia książek online, dzięki której można bardzo szybko odnaleźć określoną pozycję w digitalizowanych zbiorach publikacji.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dostęp do materiałów w tradycyjnych bibliotekach jest czasochłonny i wymaga często wiele cierpliwości. To dlatego postanowiliśmy rozwiązać ten problem przy całkowitym zachowaniu praw autorskich. Documaster e-biblioteka to wygodne rozwiązanie chmurowe, udostępniające wybrane książki elektroniczne i inne materiały, które można odtwarzać z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Przygotowywana przez nas internetowa biblioteka umożliwia udostępnianie elektronicznych książek, filmów, materiałów cyfrowych, e-podręczników czy różnego typu multimediów.

Biblioteki cyfrowe decydują się najczęściej wdrożyć uniwersytety czy placówki szkolne. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest udostępnianie informacji uczniom i studentom w dowolnym miejscu i czasie. Pełną kontrolę zapewnia dokładne określenie poziomu uprawnień każdego użytkownika. Documaster umożliwia szybką konwersję dokumentów tradycyjnej formy do postaci edytowalnej.

 

E-biblioteka

E-biblioteka