E-biblioteki

 

„Biblioteki, które nam zaufały”Jedną z naszych usług jest tworzenie kompletnych i bardzo funkcjonalnych e-bibliotek. Nasze systemy umożliwiają gromadzenie oraz dystrybucję różnego typu publikacji drogą internetową. To znakomite udogodnienie nie tylko dla czytelników, ale także dla pracowników bibliotek.

Każda e-biblioteka, którą tworzymy, oparta jest o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące niezawodność. Dzięki zaimplementowanej w systemie inteligentnej wyszukiwarce można bardzo szybko odnaleźć określoną pozycję w digitalizowanych zbiorach bibliotek.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dostęp do materiałów w tradycyjnych bibliotekach jest czasochłonny i wymaga często wiele cierpliwości. To dlatego postanowiliśmy rozwiązać ten problem przy całkowitym zachowaniu praw autorskich. Documaster e-biblioteka to wygodne rozwiązanie chmurowe, udostępniające wybrane materiały, które można odtwarzać z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Dzięki Documaster e-biblioteka możliwe jest udostępnianie książek, filmów, materiałów cyfrowych, e-podręczników czy różnego typu multimediów.

E-biblioteki decydują się najczęściej wdrożyć biblioteki uniwersyteckie, czy szkolne. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest udostępnianie informacji uczniom i studentom w dowolnym miejscu i czasie. Pełną kontrolę zapewnia dokładne określenie poziomu uprawnień każdego użytkownika. Documaster umożliwia szybką konwersję dokumentów tradycyjnej formy do postaci edytowalnej.

 

E-biblioteka

E-biblioteka