Kontrola i monitorowanie kosztów wydruków

Monitorowanie wydruków
Nasze aplikacje dotyczące kontroli wydruków zapewniają tanie drukowanie. Jest to związane z faktem, że w przeciwieństwie do tradycyjnych punktów ksero, płacimy za konkretną płaszczyznę pokrycia tonerem, nie za cały wydruk. Kontrola wydruków natomiast umożliwia stały wgląd w tworzenie dokumentów na firmowych urządzeniach drukujących.

 

Chciałby dowiedzieć się więcej o kontroli i monitorowaniu wydruków?

Monitorowanie wydruku daje możliwość całkowitej minimalizacji niepotrzebnego drukowania obciążającego koszty funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Tanie drukowanie jest więc w zasięgu Twojej firmy!
Skuteczna kontrola kosztów wydruków, stałe monitorowanie drukowania oraz wgląd w to, jaki rodzaj wydruków jest tworzony, może znacznie podreperować budżet poprzez zmniejszenia kosztów ich powstawania. To wszystko sprawia, że każdy z naszych klientów, korzystający z oferowanych funkcjonalności, może liczyć na tanią eksploatację sprzętu drukującego.
Monitorowanie wydruków pozwala na zbieranie informacji, dotyczących wszystkich dokumentów, które są drukowane na firmowym sprzęcie (np. na urządzeniach drukujących i wielofunkcyjnych). Umożliwia to ustawienie kosztów dla każdego wydruku, biorąc pod uwagę rodzaj urządzenia drukującego (toner czarno-biały, kolorowy) oraz używanego papieru.
Wydruk podążający i poufny

Tanie drukowanie
Poufność i ograniczenie dostępu w naszym systemie umożliwia chronienie wszystkich ważnych informacjo. Euroimpex oprócz monitorowania drukowania, wdraża także tani druk podążający, pozwalając na odbiór wydruku z dowolnego urządzenia.
Z przyjemnością wdrożymy wydruk podążający i poufny w Twojej firmie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie informacji podczas drukowania ważnych firmowych dokumentów, zgłoś się do nas!