Kontrola i monitorowanie kosztów wydruków

Monitorowanie wydruków
Nasze rozwiązania gwarantują kontrolę wydruków oraz zapewniają tanie drukowanie. Jest to związane z faktem, że w przypadku korzystania z oprogramowania Documaster, użytkownik płaci tylko za konkretną powierzchnię pokrycia strony tonerem. Oprogramowanie umożliwia ustawienie wysokości opłaty dla
każdego wydruku, biorąc pod uwagę miedzy innymi: format używanego papieru, rodzaj wydruku (toner czarno-biały, kolorowy).
Takie rozwiązanie umożliwia stały wgląd w tworzenie dokumentów na firmowych urządzeniach drukujących.

 

Chciałby dowiedzieć się więcej o kontroli i monitorowaniu wydruków?

Monitorowanie wydruków daje możliwość całkowitej minimalizacji drukowania niepotrzebnych egzemplarzy, obciążających koszty funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Tanie koszty druku są więc w zasięgu Twoje firmy!
Skuteczna kontrola kosztów wydruków, stałe monitorowanie oraz wgląd w to, jaki rodzaj wydruków jest tworzony, może znacznie podreperować budżet firmy zmniejszając koszt druku. To wszystko sprawia, że każdy z naszych klientów,
korzystający z oferowanych funkcjonalności, może liczyć na tanią eksploatację sprzętu biurowego.

Monitorowanie wydruków pozwala na zbieranie informacji, dotyczących wszystkich dokumentów, które są drukowane na firmowym sprzęcie (np. na urządzeniach drukujących i wielofunkcyjnych). Informacje o ilości i jakości drukowanych przez daną osobę w firmie materiałów są dostępne w systemie Documaster.
Poufność i ograniczenie dostępu osobom nieupoważnionym do obsługi urządzeń i oprogramowania umożliwia ochronę wszystkich ważnych informacji, w tym danych osobowych, zgodnie z przepisami obowiązującego od 25 maja 2018 r. prawa.

Wydruk podążający i poufny

Tanie drukowanie
Euroimpex wdraża tani druk oraz umożliwia jego monitorowanie, pozwalając jednocześnie na odbiór gotowego egzemplarza z dowolnego urządzenia, przy zachowaniu bezpieczeństwa zgodnego z wytycznymi RODO.

Z przyjemnością wdrożymy wydruk podążający i poufny w Twojej firmie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie informacji podczas drukowania ważnych firmowych dokumentów, zapraszamy do kontaktu.