Audyt i optymalizacja druku

Specjalnością firmy EUROIMPEX S.A. jest audyt wydruków oraz optymalizacja druku przy pomocy Rozwiązania dla Firm oraz Rozwiązania dla Administracji. Nasze doświadczenie i sukcesy sprawiają, że obecnie jesteśmy jedną z najlepszych na rynku firm, proponujących podobne korzyści. Przeprowadzanie audytu wydruków odbywa się za sprawą szczegółowej analizy wszystkich urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych. Ma na celu uzyskanie oszczędności, poprawiających kondycję finansową firmy.

Jesteś zainteresowany obniżeniem kosztów działalności swojej firmy?

Optymalizacja druku poprzedzona kompleksowym audytem w połączeniu z kontrolą każdego wydrukowanego dokumentu umożliwia właścicielowi przedsiębiorstwa doprowadzenie do zminimalizowania generowania niepotrzebnych kopii i wydruków, które nie są związane z działalnością firmy, czy obowiązkami pracowników.

Na optymalizację wydruków składa się m.in. zoptymalizowanie nakładów na każdym urządzenia drukującym. Oznacza to: eliminację najbardziej eksploatowanych sprzętów, „pobudzenie do życia” pomijanych urządzeń, ujednolicenie całego parku urządzeń (zakup sprzętów od jednego producenta). Wszystko to pozwala znacznie zmniejszyć koszty zamawiania materiałów i ewentualnych części zamiennych, a co za tym idzie – notowanie kolejnych firmowych oszczędności w obszarze druku.

Z przyjemnością stworzymy dla Państwa firmy indywidualną ofertę audytu wydruków oraz optymalizacji druku.

audyt wydruków 

Optymalizacja druku